Pôsobíme na trhu už viac ako 12 rokov a prinášame vám sortiment výrobkov do domácnosti, kancelárií, obchodných priestorov, ktorý uspokojí široký záujem.

V našom portfóliu nájdete všetky renomované značky nasledovných produktov:

Tepelné čerpadlá

Fotovoltické - solárne články

Klimatizácie

Predaj a montáž klimatizácií

Ponúkame sortiment energeticky účinných klimatizačných jednotiek, ktoré zabezpečia chladenie a vykurovanie počas celého roka.
Zaoberáme sa nielen predajom, servisom a montážou, ale aj poradenstvom pri kúpe, bezplatnou obhliadkou miesta montáže a predbežnou kalkuláciou ceny výrobku a montáže. Cieľom našich návrhov je ponúknuť riešenie, ktoré úplne uspokojí potreby zákazníka. Montáž vykonávame na základe všetkých platných noriem v rámci legislatívy SR.
Naši pracovníci sú profesionálne vyškolení pre montáž chladiarenských zariadení či elektrickej inštalácie.

Servis, technická prehliadka a prečistenie klimatizácií

Životnosť klimatizácie vo vysokej miere ovplyvňujú aj preventívne technické prehliadky, ktoré zahŕňajú prečistenie filtrov antibakteriálnym prípravkom, prečistenie vnútornej časti výmenníka penou, zmeranie tlaku a výkonu a vykonanie ďalších preventívnych opatrení.

Vo vnútornej časti klimatizačných zariadení sa časom usadzujú baktérie, ktoré môžu negatívne vplývať na zdravie užívateľov. Aj z tohto dôvodu je dôležitá každoročná dezinfekcia filtrov a hlavne prečistenie vnútornej časti vymenníka.

V rámci servisných služieb kontaktujeme všetkých našich zákazníkov každý rok a dohadujeme termíny technických prehliadok. Prečistenie klimatizácie si u nás môžete objednať aj keď nie ste našim zákazníkom.

Technická prehliadka zahŕňa:

  • prečistenie filtrov antibakteriálnym prostriedkom
  • vyčistenie a dezinfekcia vnútornej časti vymenníka dezinfekčnou penou
  • zmeranie tlaku
  • kontrola výkonu
  • Tešíme sa na spoluprácu s Vami!